Dila Hanım Bu Hafta Neden Yayınlanmadı? 8 Mart Cuma

Sponsor Bağlantılar

dila hanım bu hafta neden yok,dila hanım bu hafta neden yayınlanmadı,dila hanım bu hafta neden yokmu,behzat ç bu hafta neden yayınlanmadı,behzat ç bu hafta neden yok,behzat ç bu hafta yokmu,

Star Tv’de Bu Cuma Diziler Neden Yayınlanmadı? 8 Mart Cuma

Star Tv nin sevilen dizisi ”Dila Hanım” bu hafta dizinin yapımcısı Faruk Turgut’un açıklamasına göre, Star TV’nin yayın politikası gereği yayınlanmadı.. Erkan Petekkaya ve Hatice Şendil gibi oyuncuların başrol oynadığı dizi Cuma akşamları saat 20:00 ‘de Star Tv ekranlarında oluyordu. Dila Hanım yerine bu hafta ”Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı yarışma yayınlanacak. Dila Hanım’ın yeni bölümü 15 Mart Cuma günü ekranlara gelecek.

Bu hafta yayınlanmayan bir diğer dizide ”Behzat Ç” adlı dizi.. Star TV’de Cuma akşamları 23.00’da ekranlara gelen, baş rollerinde Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Fatih Artman gibi isimlerin bulunduğu Behzat Ç. dizisi de bu hafta yayınlanmadı.. ”Behzat Ç” dizisi de final haftasına kadar bazı haftalar yayınlanmayacak, bu açıklama da daha önce dizinin yapımcısı tarafından yapılmıştı. Bu hafta ”Behzat Ç” adlı dizinin yerine de ”Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı yarışma yayınlanacak..

Sponsor Bağlantılar

Etiketler:, , , , ,

Dila Hanım Bu Hafta Neden Yayınlanmadı? 8 Mart Cuma için yapılan yorumlar : 3 Yorum yapıldı


  1. Dervis Der  yorumladı. 00:21 - 09 / 03 / 2013:

    Böylece yakinda izlenmeyecek kanallar listesine Show Tv den sonra Star´i da ekleyecegiz. Seyirciye saygisi olmayan bir kanal yönetimi baska bir tepkiye layik degil. Batsin gitsin.

  2. Dervis Der  yorumladı. 00:23 - 09 / 03 / 2013:

    Show´da pis yedili, Star´da Acun ilicali dadindan yinmez bunlar.

  3. hakan karahan tatlıcı köse  yorumladı. 07:25 - 13 / 04 / 2013:

    ben bu çok izlerim ve çok severim her cuma 20.00 geçe izlerim babam gir de izlerler hatta bizim kör de çekiliyor karaömerli köyün de fatma ve azer çekiliyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Sponsor Bağlantılar