facebooktwitterflickerdiggrss
Buradasınız : Ana sayfa » Genel

Dila Hanım Bu Hafta Neden Yayınlanmadı? 8 Mart Cuma

star tv

dila hanım bu hafta neden yok,dila hanım bu hafta neden yayınlanmadı,dila hanım bu hafta neden yokmu,behzat ç bu hafta neden yayınlanmadı,behzat ç bu hafta neden yok,behzat ç bu hafta yokmu,

Star Tv’de Bu Cuma Diziler Neden Yayınlanmadı? 8 Mart Cuma

Star Tv nin sevilen dizisi ”Dila Hanım” bu hafta dizinin yapımcısı Faruk Turgut’un açıklamasına göre, Star TV’nin yayın politikası gereği yayınlanmadı.. Erkan Petekkaya ve Hatice Şendil gibi oyuncuların başrol oynadığı dizi Cuma akşamları saat 20:00 ‘de Star Tv ekranlarında oluyordu. Dila Hanım yerine bu hafta ”Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı yarışma yayınlanacak. Dila Hanım’ın yeni bölümü 15 Mart Cuma günü ekranlara gelecek.

Bu hafta yayınlanmayan bir diğer dizide ”Behzat Ç” adlı dizi.. Star TV’de Cuma akşamları 23.00’da ekranlara gelen, baş rollerinde Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Fatih Artman gibi isimlerin bulunduğu Behzat Ç. dizisi de bu hafta yayınlanmadı.. ”Behzat Ç” dizisi de final haftasına kadar bazı haftalar yayınlanmayacak, bu açıklama da daha önce dizinin yapımcısı tarafından yapılmıştı. Bu hafta ”Behzat Ç” adlı dizinin yerine de ”Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı yarışma yayınlanacak..

Admin
Admin Hakkında :

3 Yorum var

3 | hakan karahan tatlıcı köse

13 Nisan 2013 ● 07:25

ben bu çok izlerim ve çok severim her cuma 20.00 geçe izlerim babam gir de izlerler hatta bizim kör de çekiliyor karaömerli köyün de fatma ve azer çekiliyor

2 | Dervis Der

9 Mart 2013 ● 00:23

Show´da pis yedili, Star´da Acun ilicali dadindan yinmez bunlar.

1 | Dervis Der

9 Mart 2013 ● 00:21

Böylece yakinda izlenmeyecek kanallar listesine Show Tv den sonra Star´i da ekleyecegiz. Seyirciye saygisi olmayan bir kanal yönetimi baska bir tepkiye layik degil. Batsin gitsin.

Yorum Bölümü

Bizi takip edin

Arama yapınKategoriler

Arşivler
Ne Nedir? Kim Kimdir? ve Bilgi Özeti kategorileri altında yazılı yazılarımız çeşitli ansiklopedilerden alıntıdır.. Tüm Hakları Saklıdır.