Güneşi Beklerken Dizisi ‘Barış’ Karakteri Kim Gerçek Adı Ne?

Güneşi Beklerken Dizisi ‘Barış’ Karakteri Kim Gerçek Adı Ne?,Güneşi Beklerken Dizisindeki ‘Barış’ Kim?,Güneşi Beklerken Dizisi ‘Barış’ Fotoğrafları,İsmail Ege Şaşmaz Kimdir?,Güneşi Beklerken Dizisi ‘Barış’ Karakteri Gerçek İsmi,Güneşi Beklerken ‘Barış’ Karakterinin Gerçek Adı,Güneşi Beklerken Dizisi Oyuncu İsimleri,İsmail Ege Şaşmaz Fotoğrafları Resimleri

Güneşi Beklerken Dizisindeki ‘Barış’ Kim, Gerçek Adı Ne?

Kanal D’nin yeni dizisi ‘Güneşi Beklerken’ çok yakında başlıyor. Dizinin kadrosunda genç isimlerin sayısı göze çarpıyor. Dizide tecrübeli oyuncu Emre Kınay bir okulda beden eğitimi öğretmeni olan ‘Cihan’ karakterini canlandırıyor. Sade yaşamlarını terk edip İstanbul’a taşınmak zorunda kalan bir anne-kızın (Demet ve Zeynep) yeni yaşamlarında başlarına gelenleri konu edinen dizide, saklanan sırlar, platonik aşklar, hain tuzaklar, hayal kırıklıkları ve beklenmedik yakınlaşmalar öne çıkıyor. Gençler tarafında dörtlü bir aşk ekseninde ilerleyen hikayede, büyükler tarafında ise geçmişin sırları zamanla gün yüzüne çıkacak ve herkesin hayatını alt üst edecektir.

Fotoğrafları Üzerlerine Tıklayarak Büyütebilirsiniz..

İsmail-Ege-Şaşmaz- İsmail-Ege-Şaşmaz2  İsmail-Ege-Şaşmaz

Dizide kendi halinde, sakin, adı gibi barışçıl ve iyi bir çocuk olan ‘Barış’ karakterini oynayan isim ise İsmail Ege Şaşmaz. 1993 doğumlu yakışıklı oyuncunun fotoğraflarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bir yorum var

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir