facebooktwitterflickerdiggrss
Buradasınız : Ana sayfa » Genel

Güneşi Beklerken Dizisi ‘Kerem’ Karakteri Kim Gerçek Adı Ne?

güneşi beklerken dizisi 'Kerem Bursin'

Güneşi Beklerken Dizisi ‘Kerem’ Karakteri Kim Gerçek Adı Ne?,Güneşi Beklerken Dizisi ‘Kerem’ Gerçek Adı,Güneşi Beklerken Dizisi ‘Kerem’ Karakteri Resimleri,Güneşi Beklerken Dizisindeki ‘Kerem’ Kaç Yaşında Kaç Doğumlu?,Güneşi Beklerken Dizisi ‘Kerem’ Fotoğrafları,Kerem Bursin Kimdir?,Güneşi Beklerken Dizi Oyuncuları İsimleri

Güneşi Beklerken Dizisindeki ‘Kerem’ Kim, Gerçek Adı Ne?

Kanal D’nin yeni dizisi ‘Güneşi Beklerken’ çok yakında başlıyor. Dizinin kadrosunda genç isimlerin sayısı göze çarpıyor. Dizide tecrübeli oyuncu Emre Kınay bir okulda beden eğitimi öğretmeni olan ‘Cihan’ karakterini canlandırıyor. Sade yaşamlarını terk edip İstanbul’a taşınmak zorunda kalan bir anne-kızın (Demet ve Zeynep) yeni yaşamlarında başlarına gelenleri konu edinen dizide, saklanan sırlar, platonik aşklar, hain tuzaklar, hayal kırıklıkları ve beklenmedik yakınlaşmalar öne çıkıyor. Gençler tarafında dörtlü bir aşk ekseninde ilerleyen hikayede, büyükler tarafında ise geçmişin sırları zamanla gün yüzüne çıkacak ve herkesin hayatını alt üst edecektir.

Fotoğrafları Üzerlerine Tıklayarak Büyütebilirsiniz..

kerembursin 4 kerembursin 3 kerem bursin 2 Kerem-Bursin

Dizide varlıklı ailelerden Sayerlerin tek çocuğu olan yakışıklı, karizmatik, çok zeki ‘Kerem’ karakterini canlandıran isim ise Kerem Bursin. Yakışıklı oyuncu 4 Haziran 1987 tarihinde doğdu. 1.79 boyundaki Bursin, Oscar’lı yapımcı Roger Corman tarafından keşfedildi ve Sharktopus, Ghost of the Imperial Palace filmlerinde de oynadı.

Admin
Admin Hakkında :

5 Yorum var

1 | ayşe

16 Temmuz 2013 ● 21:22

çok salak

2 | tuğçe

17 Temmuz 2013 ● 16:56

Sensin salak.

3 | fpelitli

23 Temmuz 2013 ● 15:34

çok erken gelmişm dünyaya :(çok yakışıklı …türk spartaküsü:-)

4 | Zülal

22 Ağustos 2013 ● 12:59

Yabancı mı?Türk mü?

5 | sevinc

11 Eylül 2013 ● 14:38

salam men Azerbaycandan yani Bakidan sizi cokkk beyeniyorum ne olur mene ya mesej ya da dostluq atinnnnnnnnnnn lutfen

Yorum Bölümü

Bizi takip edin

Arama yapın

Bu kısmı footer.txt dosyasından düzenleyebilirsiniz
Ne Nedir? Kim Kimdir? ve Bilgi Özeti kategorileri altında yazılı yazılarımız çeşitli ansiklopedilerden alıntıdır.. Tüm Hakları Saklıdır.