Güneşi Beklerken Dizisinin ‘Melis’ Karakteri Kim Gerçek Adı Ne?

Sponsor Bağlantılar

Güneşi Beklerken Dizisinin ‘Melis’ Karakteri Kim Gerçek Adı Ne?,Güneşi Beklerken ‘Melis’ Karakteri Kim?,Güneşi Beklerken ‘Melis’ Kimdir Gerçek Adı Nedir? Gerçekte İsmi Nedir?,Güneşi Beklerken Dizisi ‘Melis’ Fotoğrafları,Güneşi Beklerken Dizisi ‘Melis’ Resimleri,Güneşi Beklerken Dizisi Cihan’ın Kızı Kim?,Güneşi Beklerken Dizisindeki Melis’in Gerçek Adı,Güneşi Beklerken Dizi Kadrosu Oyuncuları

Güneşi Beklerken Dizisindeki ‘Melis’ Kim, Gerçek Adı Ne?

Kanal D’nin yeni dizisi ‘Güneşi Beklerken’ çok yakında başlıyor. Dizinin kadrosunda genç isimlerin sayısı göze çarpıyor. Dizide tecrübeli oyuncu Emre Kınay bir okulda beden eğitimi öğretmeni olan ‘Cihan’ karakterini canlandırıyor. Sade yaşamlarını terk edip İstanbul’a taşınmak zorunda kalan bir anne-kızın (Demet ve Zeynep) yeni yaşamlarında başlarına gelenleri konu edinen dizide, saklanan sırlar, platonik aşklar, hain tuzaklar, hayal kırıklıkları ve beklenmedik yakınlaşmalar öne çıkıyor. Gençler tarafında dörtlü bir aşk ekseninde ilerleyen hikayede, büyükler tarafında ise geçmişin sırları zamanla gün yüzüne çıkacak ve herkesin hayatını alt üst edecektir.

Fotoğrafları Üzerlerine Tıklayarak Büyütebilirsiniz..

yagmur-tanrisevsin-01 yagmurtanrisevsin1 62394_422367217850415_57960666_n

Dizide beden eğitimi öğretmeninin 16 yaşındaki kızı ‘Melis’ karakterini canlandıran isim ise Yağmur Tanrısevsin. Güzel oyuncu daha önce ‘Adını Feriha Koydum’ dizisine sonradan katılarak Emir’in eski sevgilisini canlandırmıştı. 24 ağustos 1990 doğumlu, boyu 1,65 olan Tanrısevsin, Marmara Üniversitesi güzel sanatlar fakültesi seramik dizayn bölümünde okumaktadır.

Sponsor Bağlantılar

Etiketler:, , , , ,

Güneşi Beklerken Dizisinin ‘Melis’ Karakteri Kim Gerçek Adı Ne? için yapılan yorumlar : 2 Yorum yapıldı


  1. seda  yorumladı. 14:58 - 10 / 08 / 2013:

    süper

  2. elis  yorumladı. 00:22 - 28 / 10 / 2013:

    En guzel melis bence kizlardan meselea zeynep hic yakismiyo keremle….. melis seni seviyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Sponsor Bağlantılar