Güneşi Beklerken ‘Zeynep’ Karakteri Kim Gerçek Adı Ne?

Sponsor Bağlantılar

Güneşi Beklerken ‘Zeynep’ Karakteri Kim Gerçek Adı Ne?,Güneşi Beklerken Dizisi ‘Zeynep’ Gerçek Adı,Güneşi Beklerken Dizisi ‘Zeynep’ Resimleri,Güneşi Beklerken Dizisindeki ‘Zeynep’ Kaç Yaşında Kaç Doğumlu?,Güneşi Beklerken Dizisi ‘Zeynep’ Fotoğrafları,Güneşi Beklerken Dizi Oyuncuları İsimleri,Hande Doğandemir Kimdir Kaç Yaşında?

Güneşi Beklerken Dizisindeki ‘Zeynep’ Kim, Gerçek Adı Ne?

Kanal D’nin yeni dizisi ‘Güneşi Beklerken’ adeta bomba gibi başladı. Dizinin sevildiği, reytinglerde üst sıralarda yer almasından anlaşılıyor. Dizinin kadrosunda genç isimlerin sayısı göze çarpıyor. Dizide tecrübeli oyuncu Emre Kınay bir okulda beden eğitimi öğretmeni olan ‘Cihan’ karakterini canlandırıyor. Sade yaşamlarını terk edip İstanbul’a taşınmak zorunda kalan bir anne-kızın (Demet ve Zeynep) yeni yaşamlarında başlarına gelenleri konu edinen dizide, saklanan sırlar, platonik aşklar, hain tuzaklar, hayal kırıklıkları ve beklenmedik yakınlaşmalar öne çıkıyor. Gençler tarafında dörtlü bir aşk ekseninde ilerleyen hikayede, büyükler tarafında ise geçmişin sırları zamanla gün yüzüne çıkacak ve herkesin hayatını alt üst edecektir.

Büyütmek İstediğiniz Fotoğrafın Üzerine Tıklayınız…

günesi beklerken zeynep 'hande dogandemir'3 günesi beklerken zeynep 'hande dogandemir'2 günesi beklerken zeynep 'hande dogandemir'

Dizide Demet’in 16 yaşındaki kızı olan ‘Zeynep’ karakterini canlandıran isim ise Hande Doğandemir. 22 Kasım 1985 Ankara doğumlu olan güzel oyuncu Ankara Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitirmiştir fakat farklı bir dalda kariyerine devam etmiştir. Sinema-Televizyonla ilgilen Doğandemir, ekran arkası deneyimler edindikten sonra oyunculuk eğitimleri aldı. Şubat dizisinde Elem karakterini oynayan güzel oyuncu bunun haricinde İbret-i Ailem, Sen de Gitme, Keskin Bıçak, Bir Bulut Olsam ve Kahramanlar adlı dizilerde oynadı. 2011’de Hatırlar mısınız? adlı programda sunuculuk yaptı.

Sponsor Bağlantılar

Etiketler:, , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Sponsor Bağlantılar