facebooktwitterflickerdiggrss
Buradasınız : Ana sayfa » Dizi Özeti , Genel

Karadayı Dizisinde Mahir ile Feride’nin Gittiği Çay Bahçesi

anadolu kavagi 055

mahir ile feridenin gittiği mekan neresi,karadayı dizisinde mahirin ferideye sürpriz yaptığı yer,mahir ile feridenin gittiği çay bahçesi nerede,karadayıdaki çay bahçesi nerede,

”KARADAYI” DAKİ ÇAY BAHÇESİ

Atv ekranlarının sevilen dizisi ”Karadayı” da Mahir rolündeki Kenan İmirzalıoğlu ile Hakime rolündeki Bergüzar Korel’in sık sık gitmeye başladıkları çay bahçesini ben gibi herkes merak etmiş.. Sitemizde yapılan arama sonuçlarından gördüğümüz ”karadayıdaki çay bahçesi nerededir” sorusu üzerine hem kendi merakımızı gidermek hem de okurlarımızın sorusuna cevap bulmak için araştırdık.. Bu güzel manzaraya sahip mekan Anadolu Kavağı’ nda yer almaktadır. Anadolu Kavağı’ndaki bir kale içinde bulunan bu yere de Yoros denmektedir..

Bu Çay Bahçesi İle İlgili Görseller:

Admin
Admin Hakkında :

2 Yorum var

2 | Admin

13 Şubat 2013 ● 13:14

Merhaba Arkadaşım,
Bu çay bahçesini milyonlar merak etmiş ve binlerce sitede nerede olduğu yazıyor. Bu çay bahçesi kimsenin bilmediği ve yerini sadece sizin keşfettiğiniz bir yer mi?

1 | BLOG

13 Şubat 2013 ● 13:00

elinize sağlık arkadaşlar benim haberimi güzel yakalayıp bir iki cümlede oynama yaparak yayınlamışsınız..LÜTFEN ….

Yorum Bölümü

Bizi takip edin

Arama yapınKategoriler

Arşivler
Ne Nedir? Kim Kimdir? ve Bilgi Özeti kategorileri altında yazılı yazılarımız çeşitli ansiklopedilerden alıntıdır.. Tüm Hakları Saklıdır.