Muhteşem Yüzyıl Dizisi Yayından Kalkıyor mu?

Sponsor Bağlantılar

muhteşem yüzyıl kalkıyormu,muhteşem yüzyıl ne zaman kalkacak,muhteşem yüzyıl neden kalkıyor,muhteşem yüzyılın yayından kalkış sebebi,muhteşem yüzyıl neden bitti,muhteşem yüzyıl bitme sebebi,muhteşem yüzyıl bitiyormu

Muhteşem Yüzyıl Dizisinin Yayından Kalkış Tarihi

Son günlerde televizyonlarda tartışma konusu olan ve eleştirilen yüksek bütçeli dizi ”Muhteşem Yüzyıl”, başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da eleştirilerine hedef olmuştu. Dizi halen Star TV ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanmaya devam ediyor. Ama önümüzdeki günlerde bu dizi yayından kalkacağa benziyor. Muhteşem Yüzyıl’ın eleştirilere sebep olan tarafı ise bazı kişilere göre tarihi olayları ve şahsiyetleri küçük düşüren, aşağılayan ve çarpıtan şekilde ekrana yansımasıydı.

Muhteşem Yüzyıl ile İlgili Kanun Teklifi Hazırlandı

Beyaz Tv’ de ekranlara gelen Uyan Türkiyem adlı programda konuşan AK Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral dizinin yayından kalkacağını, bununla ilgili kanun teklifinin Ocak ayında mecliste görüşülmeye başlanacağını söyledi. 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl yayından kalkacak dedi. Oktay Saral MHP’ nin de kendilerine bu konuda destek verdiklerini söyledi ve teşekkür etti.

Sponsor Bağlantılar

Etiketler:, , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Sponsor Bağlantılar